Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

Váš AffilBox byl uzamčen
Neobdrželi jsme od vás platbu za prodloužení licence. Vaši partneři se do systému nemohou přihlásit. Prosím prodlužte si vaši licenci, abyste mohli opět naplno využívat sílu partnerské spolupráce.
: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Vítáme vás. Děkujeme za vaši podporu Oslavy Života a spřízněných akcí. Abyste mohli plně využívat výhody affiliate programu, postupujte prosím podle následujících kroků:

1. Zaregistrujte se do systému affiliate partnerů na adrese partner.oslavazivota.cz  Registrace je velmi jednoduchá a rychlá, stačí vyplnit několik údajů. Nezapomeňte prosím uvést vaše fakturační údaje.

2. V sekci reklamní kampaně zvolte reklamní kampaň akce, kterou budete podporovat - např. Univerzální zkušenost. Tím se vám vygeneruje váš jedinečný tzv. affiliate odkaz na stránky.  – např. ve tvaru: http://artofbeing.cz/event/the-universal-experience/?a_box=hfhh89kx

3. Tento svůj jedinečný odkaz umístíte formou doporučení na svůj web, facebook, rozešlete v newsletterech, známým apod. Můžete zvolit jakoukoliv formu propagace (samozřejmě mimo SPAMu). Dobré je, podělit se o své osobní zkušenosti, očekávání např formou článku a k tomu přidat váš odkaz na naše stránky.  Je důležité si uvědomit, že tato forma propagace nefunguje jako prostá reklama, ale spíše jako doporučení vašich osobních zkušeností někomu dalšímu. 

4. V systému můžete sledovat kolik lidí na váš odkaz kliklo (tj. kolik lidí přišlo na naše stránky přes váš odkaz), a také kolik z těchto lidí se na akci přihlásilo – tj. vyplnilo registrační formulář. (=počet konverzí tento měsíc). Konverze vznikne, pokud člověk, který využil váš odkaz a dostal se přes vás na naše stránky vyplnil i registrační formulář a tím se přihlásil.

5. Jakmile účastník příjde na akci a zaplatí plné vstupné / kurzovné, vzniká vám nárok na odměnu. Tyto odměny budeme vyplácet po skončení dané akce na základě vystavené faktury. 

Pokud máte jakékoliv dotazy technického rázu, kontaktujte prosím Janu - 724 247 001

Partneři  THE Art Of Being Summer Festival 2017,  kontaktujte Petra 603 741 361

Těšíme se na spolupráci!


Šárka Kmochová, Jana Uhliarová, Petr Žurek

Organizační tým Oslavy Života, NEXPO system a spřátelených akcí

www.oslavazivota.cz